Strona w budowie. Wkrótce otwarcie serwisu

KONTAKT

e-mail: info@beatit.tv

Tel: +48 608 451 181
Tel: +48 606 108 931
Tel: +48 691 941 725

BEATIT SP. Z O. O.
UL. KOŚCIAŃSKA 41
60-112 POZNAŃ

WWW.DJ.BEATIT.TV
NIP 7811948400
REGON 367406806

SKĄD PRZYCHODZIMY? DOKĄD ZMIERZAMY?

 

Wyobraźcie sobie dwóch facetów, którzy przez dwadzieścia kilka lat grają na bębnach – nagrywają płyty i występują w przeróżnych składach wykonując rozmaite rodzaje muzyki popularnej od metalu, przez szeroko rozumiany rock w różnych odcieniach, pop, aż po funk, hip-hop, a chwilami nawet jazz (no, bardzo chwilami). Zdarzały się przy tych wszystkich okazjach nominacje do różnych nagród, a nawet jakieś wręczenie tu i tam. Już sobie wyobraziliście? To teraz wyobraźcie sobie, że ci faceci nie mają jeszcze dość bębnów do tego stopnia, że postanawiają połączyć siły i stworzyć stronę internetową, która będzie mogła stać się platformą łączącą świrów takich samych, jak oni. Świrów na punkcie bębnów.

Jeśli systematycznie zdarza Ci się słyszeć głosy, które każą Ci się zastanawiać jak dany perkusista osiągnął swoje brzmienie, na jakim gra instrumencie, jak go stroi, jak o niego dba, jakich używa naciągów, blach, pałek i mikrofonów, jak się przygotowuje do sesji nagraniowych lub koncertów, a nawet jak wygląda jego sala prób, to jesteś taki sam jak my. I jest nas o wiele, wiele więcej. Możesz już odwołać wizytę u psychoanalityka i od tej chwili zacząć odwiedzać nas. Biorąc pod uwagę pasję, z jaką podchodzimy do perkusji i świadomość tego, jak wiele osób tę pasję podziela, mamy szansę razem stworzyć miejsce, w którym młodzi adepci gry na bębnach będą mogli uzyskać wszystkie informacje, do których my w ich wieku nie mieliśmy dostępu, a ich starsi koledzy będą mieli możliwość pogłębiać wiedzę o swoim ulubionym temacie, o którym my też potrafimy gadać bez końca. Witajcie w BEAT IT – miejscu, gdzie wszyscy mają obsesję na punkcie bębnów…

BEATIT TEAM, CZYLI REDAKTORZY SERWISU

Maciej „Blindman” Głuchowski (ur. 1971)

Obecnie występuje w zespołach Candida, FunkMasterPunk, a także współpracuje z popularnym raperem DonGURALesko. Były perkusista zespołów Dump, Sweet Noise, Armia, Acid Drinkers.
Producent i realizator dźwięku, właściciel CRS Studio oraz wytwórni płytowej Luta Records.

W zespole BEAT IT parzy dobrą kawę, montuje oglądane przez Was materiały, pełni funkcję starszego operatora, realizatora dźwięku, a także dyrektora archiwum. Kiedyś chciał być Panem Prezesem, ale już mu przeszło. W chwilach wolnych… No dobra, on takich nie ma…

Marcin „Viking” Leitgeber (ur. 1972)

Perkusista Titus’ Tommy Gunn (solowego projektu Titusa z Acid Drinkers), a także zespołu Heavyweight.

W zespole BEAT IT jest szefem wywiadu (z artystami) i redaktorem. Niedawno awansował na pomocnika operatora. Ma ambicję dojść do stanowiska młodszego montażysty.

W chwilach wolnych od pracy interesuje się najeżdżaniem, plądrowaniem, paleniem, gwałceniem niewiast, uprowadzaniem dziatek, a także wybijaniem mężczyzn do nogi (jak to Wiking).

Jan Pudłowski (ur. 1991)

Perkusista Uhuru, Senate, niegdyś grający w zespole John Revolta.

W zespole BEAT IT odpowiada za wszelakie newsy ze świata perkusji, perkusistów, sprzętu, koncertów i różnej maści ploteczek. W wolnym czasie fotografuje przyrodę, gotuje, je i ogląda śmieszne filmy na YT.